Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi 150 Evler Mahallesi, Özel Ayvalık Umut Diyaliz Mer., Atatürk Bulvarı, Ayvalık/Balıkesir, Türkiye
Yayınlanan 29 Mayıs 2017 / 116
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

Merkezimizde hastalara en iyi renal replasman tedavisini sunabilmek amacıyla tedavi yöntemleri üzerinde yaptığı araştırma geliştirme çalışmalarını sürdürerek hastaların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve yaşam kalitelerini yükseltmelerini sağlamaktadır.

En son model 11 makine ile 1 uzman doktor 1 pratisyen doktor 3 hemşire ve teknisyeni ile sizlerle buluşuyor. Makinalarımız en son Alman teknonojisi olup TORAY ve BRAUN markadır. Temizliği ve güler yüzlü personeliyle hastalarımıza çağdaş ve dinamik hizmet vermektedir. Braun Dialog Hemodiyaliz cihazları ile aşağıdaki tüm tedavi yöntemleri ve renal replasman tedavilerini güvenle uygulanabilir.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Hemodiyaliz

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi, Balıkesir ili Ayvalık ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar