Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi Bingöl, İnönü Mahallesi, Kültür Caddesi, Bingöl Merkez, Türkiye
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 95
Konum : Bingöl Merkez
Gsm : +90 (545) 495 05 85
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

Özel Bingöl Diyaliz merkezi Mayıs 2008’de faaliyete başladı. 12 (+1 yedek) negatif, 2 HCV, 1 HBV olmak üzere, toplam 16 cihaz mevcuttur. Cihazlar Gambro marka, yetkili servis bakım ve kalibrasyonludur.

Hastaların çoğunluğu Bingöl merkezdendir, Genç ilçesine ve yakın köylere de servis hizmeti vermektedir. Yaz dönemi misafir hastaların gelmesiyle Karakoçan’a da servis hizmeti sunulmaktadır. Diyaliz seanslarında hastalara sabah kahvaltı, öğlen ise yemek verilmektedir.

Yarı zamanlı nefrolog, tam zamanlı diyaliz hekimi, üç adet hemşire, teknisyen, diyetisyen, aşçı, sekreter, temizlik personeli ve şoförler hizmet vermektedir. Merkeze ait iki adet servis aracı bulunmaktadır. Diyaliz merkezinin konumu, il merkezinde kolay ulaşılır özelliktedir.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi, Bingöl şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar