Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi Cumhuriyet Mahallesi, Özel Karatekin Hastanesi, Çankırı Merkez/Çankırı, Türkiye
Yayınlanan 13 Mayıs 2017 / 146
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

2013 yılı sonuna kadar Karatekin Hastanesi bünyesinde bir merkez iken, bu tarihte hastane binamız arkasındaki yerine taşınmış ve halen işletme şirketimize bağlı müstakil merkez olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Merkezimizin 16 cihaz kapasitesi mevcuttur. Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi ilimizin ilk ve halen tek diyaliz merkezidir.

Hastalarımıza deneyimli ve güler yüzlü personellerimizin katılımı ile kaliteli ve konforlu bir hizmet sunulmaktadır. Hastalarımıza ulaşım hizmeti ve yemek hizmeti verilmektedir. Diyaliz hastalarımız diğer branşlarda ihtiyaç duydukları sağlık hizmetlerini hastanemizden kolaylıkla alabilmektedirler.

Kendilerinden ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerden hastane hizmetlerinden de fark ücreti alınmamaktadır.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi, Çankırı şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar