Özel Dardanel Diyaliz Merkezi Özel Dardanel Diyaliz Merkezi, Kepez Belediyesi/Çanakkale Merkez/Çanakkale, Türkiye
Yayınlanan 8 Mayıs 2017 / 168
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

15.06.2001 tarihinde Çanakkale Merkez’de 5 diyaliz makinası 15 personeli ile hastalarına hizmete başlayan Özel Millet Diyaliz Merkezi 18.08.2010 tarihinde el değiştirerek Özel Dardanel Hemodiyaliz Merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir.

Merkezimiz 4472 metrekare alanın 1333 metrekaresine kurulu olup, 49+1 makinesi, 400 hasta kapasitesi, 44 personeli, geniş servis ağı ile Trakya ve Balıkesir bölgesinin en büyük diyaliz merkezidir.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Hemodiyaliz

Özel Dardanel Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dardanel Diyaliz Merkezi, Çanakkale şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar