Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bayır Mahallesi, ÖZEL DENTİCİTY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, Karabük Merkez/Karabük, Türkiye
Yayınlanan 14 Mayıs 2017 / 299

Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği siz değerli misafirlerimizin tedavi süreci boyunca rahat ve konforlu vakit geçirebilmeleri için modern çizgilerle dizayn edilmiştir. Bünyesinde barındırdığı bir çok sosyal alanlarla tedavi sürecinin olumsuz etkilerinden uzakta konforlu hale dönüştürmektedir.

Denticity olarak misyonumuz kaliteli ve uzun süreli bir ağız sağlığı, yaşın geçmesi ile birlikte dişlerde oluşan ya da oluşabilecek hasarların yaşam kalitemizi bozmasına engel olmak, bireylere yaşamlarının tüm everlerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli tüm bilimsel ve tıbbi desteği sağlayarak ağız ve diş sağlığı tedavisinde diş sağlığını koruma ve aynı zamanda yüz estetiğinin değişmez bir parçası olan diş ve gülüş estetiğinin sağlanması ile birlikte hasta ve çalışan memnuniyeti ön planda tutularak ülkemizde ve uluslararası sahada referans merkezi haline gelmektir.

 

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Karabük şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar