Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi Akarbaşı Mahallesi, Özel Elifana Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Dal Merkezi, Odunpazarı/Eskişehir, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 119
Kategori : Hastaneler
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Çocuk Hastanesi

Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı hekimlerimiz tarafından, hastalıkların teşhis ve tedavisi, sağlam çocuk kontrolleri ve aşı uygulamaları yapılmaktadır.

Her türlü enjeksiyon, serum takma, pansuman, EKG, buhar verme, kulak delme, canlandırma ve diğer tıbbi müdahaleleri yapabilecek teknolojik donanıma sahip acil ünitemiz mevcuttur. Merkezimizde, çocuk cerrahi uzmanımız tarafından muayene, sünnet ve küçük cerrahi müdahaleler uygulanabilmektedir.

Özel Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi olarak, çocuklarımıza bilimdeki çağdaş gelişmeleri ana şefkati ve sevgisi ile sunmak; kaliteden ödün vermeden, çocuk hastalıklarını önlemek ve tedavi etmek; bu sayede topluma sağlıklı bireyler kazandırmaktır.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Cerrahisi
  • Biyokimya

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar