Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi İhsaniye Mahallesi, Özel Esen Psikiyatri Merkezi, Bandırma/Balıkesir, Türkiye
Yayınlanan 29 Mayıs 2017 / 181
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Psikiyatri Merkezi

Esen Tıp Merkezi olarak, sizlerin sağlık sorununuzda çözüm ortağınız olabilmek, memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak ve hizmetlerimizi kabul edilebilir fiyatlarda sunabilmek için verimliliğimizi arttırarak maliyetlerimizi minimumda tutmak hedefiyle, 2007 de hizmet sunmaya başladık.

Mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitimi almış, kendini sağlık hizmetlerine adamış, özverili ve mensubumuz olmaktan gurur duyan ekibimizle fark yaratan hizmet sunmaktayız. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren bir sağlık kurumuyuz.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar