Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi Eskişehir, Gökmeydan Mahallesi, Gökmeydan Mahallesi Muhtarlığı, Ulus Caddesi, Odunpazarı, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 176
Telefon 2 : Tel
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi haftanın 6 günü 07-21 saatleri arası 3 seans diyaliz tedavisi uygulanmaktadır.

Teknolojik gelişmeler sayesinde diyaliz hastaları uzun süre sağlıklı hayat geçirebilir. Diğer taraftan pek çok hastalık örneğin, kalp, şeker, damar hastalıkları, iltihabi hastalıklar daha sık görülür. Bu hastalıklar beklenen ömür sürelerini normal populasyona göre anlamlı bir şekilde kısaltır. Düzenli klinik ve laboratuar incelemeleri ile bu kötü etkilerin erken dönemde fark edilmesi ve uygun şekilde tedavisi hastaların yaşam süresini olumlu yönde etkiler.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar