Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi Küçükbakkalköy Mahallesi, estethica Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, Işıklar Caddesi, Türkiye
Yayınlanan 22 Mart 2017 / 175
Kategori : Hastaneler
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Özel Hastane

Estethica Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Tıp Merkezi’nin amacı, isminden güç alarak insan sağlığına saygılı, modern teknolojik cihazları ve uzman doktorları eşliğinde doğru tedavi yöntemleri ile gerekli tıp etiğini unutmadan hastalarını sağlıklarına kavuşturmaktır.

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar