Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Deliklitaş Mahallesi, Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, Değirmen Sokak, Odunpazarı/Eskişehir, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 178
Telefon 2 : Tel
E-posta : E-posta Gönder
Sağlık Merkezi : FTR Merkezi

2002 yılında Hasan Polatkan Caddesi No:102 de küçük bir mekanla insanlara hizmet vermeye başladık. Hergün artan hasta potansiyelimizle burası bize yetmez oldu. Günlük 120 hastaya hizmet verebiliyorduk. 2006 yılında daha geniş, daha donanımlı, 4 katlı 1500 M2 hizmet alanı olan yeni binamıza taşındık.

Şu anda daha fazla hastaya hizmet verebiliyoruz, projeler üretiyoruz. Bu hizmeti sunarken hasta haklarına ve etik kurallara saygılı olmayı hedefliyoruz ve hastalarımızın koşulsuz memnuniyetini istiyoruz.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar