Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi İzmir, Kahramanlar Mahallesi, Özel İzmir Onkoloji Dal Merkezi, Can Kulduk Sokak, Konak, Türkiye
Yayınlanan 30 Mart 2017 / 228
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Onkoloji Merkezi

Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 yılından bu yana konusunda eğitimli uzman kadrosu ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir. 

Ege Bölgesinin ilk özel radyasyon onkolojisi kliniği olma özelliğine sahip kurumumuz bünyesinde halen 4 radyasyon Onkoloğu, Kemoterapi Hemşiresi, 12 Radyoterapi Teknikeri, 3 Radyoterapi Uzman Fizikçisi ve 20 idari personel bulundurmaktadır. 

Kurulduğu günden bu güne tüm Sosyal Güvenlik Kurumları ve Özel Sağlık Sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak hizmetini sürdürmektedir. 

Kurumumuz hizmet ağını geliştirmek amacıyla ilerlediği yolda İzmir Atatürk Devlet Hastanesi Radyoterapi ve Tepecik Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi Radyoterapi Hizmet Alımı ihalelerinde en başarılı sağlık kuruluşu seçilerek, bu iki kurumun Radyoterapi Hizmetini verme sorumluluğunu da yüklenmiştir. 

Kurumumuz bünyesinde, gelişmekte olan Radyoterapi Teknikleri yakınen takip edilmekte, hizmet kalitesi ve niteliğini yükseltmek amacıyla son iki yılda yapılan tüm yatırımlar nitelikli, dünya standartlarında tedaviler yapma idealine yönlendirilmektedir.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Radyasyon Onkolojisi
Özellikler
hastane1
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar