Özel Korel Klinik FTR Merkezi Demirçevre Mahallesi, Korel Thermal Resort Clinic & Spa, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye
Yayınlanan 3 Mayıs 2017 / 136
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : FTR Merkezi

Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi bilimsellik, saygınlık ve güven esaslı hasta memnuniyetini amaç edinmiş, kişiye özgü tedavi seçenekleri sunan, modern bir sağlık tesisi durumunda. Fizik Tedavi Kliniği, SSK, Emekli Sandığı ve resmi çalışanlar için kurum anlaşmalı. Merkez, resmi emekli yada çalışan hastalar için Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşma yaparak hastaların başvurularını doğrudan kabul ediyor. Otel aynı zamanda Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olduğu için kaplıca sağlık kurulu sevklerine de uygun bir kaplıca merkezi özelliğini taşıyor.

Otelde doğanın bir mucizesi termal su ile birlikte tıbbi hasta tedavileri başlatılmıştır. Kliniğin çalışma alanı fizik tedavi ve rehabilitasyon, romatoloji yumuşak doku romatizmaları, miyofasyal ağrı, fibromiyalji, osteoporoz, spinal sendromlar, ortopedik rehabilitasyon, spor yaralanmaları rehabilitasyonu, ağrı tedavisi gibi alanlarda kapsamakta. İzokinetik egzersiz sistemi ile kas zayıflıklarını bilgisayar ile tespit ediliyor ve tedavileri yapılıyor. Özel spinal dekompresyon traksiyon cihazı ise bel ve boyun fıtıklarından omurgalarda ayrıştırma yaparak sinirlerdeki basıların azalmasını sağlıyor.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Korel Klinik FTR Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Korel Klinik FTR Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar