Özel Larende Diyaliz Merkezi Kirişçi Mahallesi, Özel Larende Diyaliz Merkezi, Karaman Merkez/Karaman, Türkiye
Yayınlanan 15 Mayıs 2017 / 120
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

Özel Larende Diyaliz Merkezi 2009 yılında kurulmuştur. 19 + 1 HD makina sayısıyla Karamanda’da Öncü, yeniliklere önder bir hemodiyaliz merkeziyiz.

Larende Diyaliz, hijyen koşullarının sağlanması konusundaki titiz yaklaşımıyla diyaliz hastalarına güvenlik hissi veren modern tesislere sahiptir.Larende Diyaliz ailesine mensup olan tüm hastalar tıbbın standartlarına uygun şekilde, aynı kalitede tedavi görmektedir. Larende Diyaliz Merkezi’nin temel yaklaşımı “önce insan’dır”. Larende Diyaliz ailesine dahil olan diyaliz hastalarının yaşamdan kopmadan, yaşama sevinçleri körelmeden, üretkenlikleri ve hayata devam etmeleri sağlanmaktadır.

Isıtma ve soğutma özellikli klimalı odalarımız, klimalı hasta minibüs servisi, kulaklıklı ve digital uydu sistemli lcd televizyonlarımız, müzik, internet erişimi, hafif yiyecek ve içecek servisimizle sizler için çalışıyoruz..

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Hemodiyaliz

Özel Larende Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Larende Diyaliz Merkezi, Karaman şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar