Özel Meditepe Tıp Merkezi Özel Meditepe Tıp Merkezi yeni yeri, Sancaktepe/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 20 Mart 2017 / 179
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Tıp Merkezi

Libadiye Sağlık Hizmetleri ve Medikal Malzeme San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile 2002 yılında kurulan şirketimiz Libadiye Ümran Polikliniği adıyla Üsküdar’da açtığı tıp polikliniği ile hizmete başlamıştır. Mayıs 2010’da Sancaktepe’ye taşınarak Sancaktepe Ümran Tıp Merkezi adını almıştır. 

Kasım 2011’de “Sağlığınız İçin Sevgi İle Hizmet” sloganı ve yeni bir hizmet anlayışıyla tecrübeli iş adamları ve doktorlardan oluşan yeni kadro merkezimizin ismini Özel Meditepe Tıp Merkezi olarak değiştirmiştir. Merkezimiz yeni adı, yeni vizyonu, yenilenen kadro ve techizatı ile 2012’de açılmıştır. 

Tıp merkezimizde Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları branşlarımız mevcuttur. Merkezimizde Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları branşlarımız ile Labaratuar hizmetleri ve Radyolojik görüntülüme ünitesi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 

Radyoloji görüntüleme ünitemizde Ultrason, Panoramik Röntgen, Röntgen, Mamografi çekim işlemleri gerçekleştirilmekte olup, Mamografi çekim işleminde 40 yaş üstü bayan hastalarımıza kontrol amaçlı Mamografi çekim işlemi yapılmaktadır. Merkezimizde verilemeyen hizmetler anlaşmalı diğer sağlık kuruluşları ile işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir. 

Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları branşımızda Dolgu, Kanal Tedavisi, Sabit ve Hareketli Protez (Zirkon, Porselen), Diş Taşı Temizliği, Diş Çekimi, Gömük Cerrahi Diş Çekimi hizmetleri sunulmaktadır. 

Medikal Estetik bölümümüzde Estetik Cerrahi, Lazer Epilasyon, Kavitasyon, Lenf Drenajı, Selülit Tedavisi, Dolgu, Botox, Mezolifting, Saç Mezoterapisi, Kimyasal Peeling, Lazerle Cilt Gençleştirme, Cilt Bakımı hizmetleri sunulmaktadır. 

Tıp merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümümüzün pediatrik rehabilitasyon hizmeti de başlamıştır. Gelişme geriliği, çocuk felci, serebral palsi, hidrosefali, mikrosefali, Parkinson şikayetleri ile başvuran çocuk hastalarımıza rehabilitasyon hizmeti sunulmaktadır. 

Tıp Merkezimiz SGK ve Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşmalıdır. 

Çağımız bilgi teknolojilerini en etkin bir biçimde kullanarak gelişmekte olan tıp merkezimiz yakın bir gelecekte cerrahi merkezine dönüştürecektir. Hedefimiz; sağlık sektöründe dünyanın çekim merkezi haline gelen ülkemizde, üst düzeyde hizmet veren hastaneler arasında yer almaktır.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özellikler
hastane1
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar