Özel Metafiz Tıp Merkezi

Metafiz Tıp Merkezi, İnegöl/Bursa, Türkiye
Yayınlanan 21 Mayıs 2017 / 282

2011 Yılında İnegöl’de hizmet vermeye başlayan ve 2015 yılının aralık ayında faaliyetlerini durduran Metafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2017 yılında tekrar faaliyetlerine başladı.

İnegöl’de ilk fizik tedavi, rehabilitasyon teşhis ve tedavi merkezi olma özelliğini taşıyan Metafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Osmanbey Caddesi Sanayi Polis Karakolu karşısında faaliyetlerine Özel Metafiz Tıp Merkezi adı ve yeni kadrosuyla Fizik Tedavi, Çocuk Polikliniği ve Dahiliye alanlarında hizmet vermektedir.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 

Özel Metafiz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Metafiz Tıp Merkezi, Bursa ili İnegöl ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Yorum
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın