Özel Nobel Tıp Merkezi NOBEL FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON TIP MERKEZİ, Pamukkale Belediyesi, Denizli, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 243
Konum : Karahayıt
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Tıp Merkezi

Özel Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimiz modern bir kaplıcanın sunduğu doğal tedavi olanaklarını, suya dayalı tedavi yöntemlerini ve robotik rehabilitasyon sistemlerini bir arada sunan yegane tıp merkezi olmaktan gurur duymaktadır. SGK ile anlaşmalı tıp merkezimiz kaplıcalı tedavi kürlerinde uzmanlaşmış sağlık ekibiyle ortopedik, nörolojik ve romatolojik hastalıkların en geniş tedavi olanaklarıyla iyileştirilmesinde görev almaktan mutluluk duymaktadır.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Acil

Özel Nobel Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nobel Tıp Merkezi, Denizli ili Pamukkale ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar