Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Karamanlı Mahallesi, Özel Özdiyaliz, Yeni Sokak, Bolu Merkez/Bolu, Die Türkei
Yayınlanan 5 Mayıs 2017 / 108
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

Merkezimizde Fresenius 4008S marka 16 adet diyaliz makinesi bulunmaktadır. Fresenius firmasının makinaları, diyalizörleri ve setleri kullanılmaktadır. Tüm cihazlar CE belgelidir. Merkezimiz’de Aquaro su sistemi, endotoksin filtresi, flexi boru sistemi kullanılmaktadır. Diyaliz makinalarımız FRESENİUS 4008 S OCM’li model olup, OCM modülü sayesinde diyaliz esnasında kan sodyum (Na+) değerleri, üre temizleme oranları ve diyaliz yeterliliği izlenebilmektedir.

Diyaliz salonumuzun zemini hastaneler için üretilmiş olan anti-bakteriyel ve yanmayan, kir ve mikrop barındırmayan ithal malzeme ile kaplanmıştır. Hastalarımız yataklarında tedavi seansının dolmasını beklerken yataklarının başındaki LCD tv’den tüm uydu kanallarını izleyebilir. Hasta yakınları hastalarını internet ortamından arzu ettikleri an takip ve kontrol edebilirler.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi, Bolu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar