Özel Özgen Tıp Merkezi Biga, Sakarya Mahallesi, Özgen Tıp Merkez, Çanakkale, Türkiye
Yayınlanan 14 Mayıs 2017 / 223
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Tıp Merkezi

Özel Özgen Tıp Merkezi 2005 yılından bugüne Biga’da sağlık alanında verdiği hizmetlere devam etmektedir. Acil, İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Göz Hastalıkları branşlarında, siz değerli halkımıza, uzman ve güler yüzlü ekibimizle hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Siz değerli halkımıza Sağlık hizmetlerini uluslararası standartlarda doğru zamanda, doğru tanı ve doğru tedavi teknikleri ile etkili, verimli ve sürdürülebilir olarak sunan, hasta memnuniyetinin mükemmelliğe ulaştığı bir tıp merkezi olmak vizyonuyla hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Özgen Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Özgen Tıp Merkezi, Çanakkale ili Biga ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar