Özel Paşa Diyaliz Merkezi Paşa Diyaliz Merkezi, Mustafakemalpaşa Develikonağı Yolu, Bursa, Türkiye
Yayınlanan 21 Mayıs 2017 / 97
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

Paşa Diyaliz Merkezi, olarak en önemli hedefimiz hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmak, sağlıklı bireyler oluşturmaktır.

Bursa Mustafakemalpaşa/Yalıntaş İlçesinde Paşa Özel Sağlık Hizmetleri Ltd.Şirketi’ne ait 2000 m2 arazisi üzerinde 650 m2 kapalı alanda; uzman, deneyimli kadromuzla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz makinaları acil ünitesi ve su sistemindeki teknolojik gelişmeleri gözeterek en ileri donanımlarla oluşturduğumuz merkezimiz 3 Mart 2008 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu ( S.S.K., T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR ) ve çalışan Kurum mensuplarına anlaşmalı olarak, hastalarımıza ücretsiz hizmet vermektedir.

Merkezimiz ilk etapta 20+1 adet Fresenius 4008 B Marka Hemodiyaliz cihazı ile çalışmalarına başlamış olup, 30 cihaz kapasitesine sahiptir. Merkezimizde elektrik kumandalı diyaliz yatakları isteyene diyaliz koltuğu ile hizmet alternatifleri sunulmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince, hastabaşı LCD Televizyon, kulaklık, diz üstü bilgisayarla Wireless, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Diyaliz salonumuz 3 tarafı pencere ile çevrili merkezi ısıtma ve klimalar, temiz, ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Diyaliz sonrası bahçe içerisinde çiçekler arasında kamelyada çay keyfi yaşanmaya değerdir.

Özel olarak hazırlanmış, temiz geniş hijyenik tuvaletleri, soyunma odaları, bekleme salonu, her seans öncesi değişen yatak çarşafları için gereken çamaşır odası, 132 Kw lık jeneratörü ile her birim özenle oluşturulmuştur.

Paşa Diyaliz Merkezimiz, hastalarımızın tetkiklerini yapmak üzere tam donanımlı tıbbi tahlil laboratuarı ve görüntüleme merkezi ile anlaşmalıdır.

Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolünde özel ahçımız tarafından tamamen kendi mutfağımızda hazırlanan ; çeşitli içecekler, hamurişi, kahvaltı, sıcak yemek, meyve vs.. verilmektedir.

Hastalarımızın evlerinden alınıp diyalizleri bittikten sonra tekrar evlerine bırakılması, klimalı son model araçlar ve deneyimli şöförler ile kapılarına kadar sağlanmaktadır.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Hemodiyaliz
 

Özel Paşa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Paşa Diyaliz Merkezi, Bursa ili Mustafakemalpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar