Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi İstasyon Mahallesi, Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi, Mezbaha Caddesi, Sandıklı/Afyonkarahisar, Türkiye
Yayınlanan 3 Mayıs 2017 / 164
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

Afyon Sağlık ve Turizm Hiz. Tic. Ltd. Şirketi’nin kuruluşu olan Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi; 2008 Yılından bugüne Ece Mahallesi Mezbaha Caddesi no:5 Sandıklı adresinde faaliyet göstermektedir.

Diyaliz hususunda; deneyimli Uzman Hekim ve Hemşire kadroları çalışmakta olup, en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diyaliz Merkezimizde; 11+1 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz cihazı ve Fresenius marka su sistemi kullanmaktadır.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi, Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar