Özel Uşak Göz Tıp Merkezi Ünalan Mahallesi, Özel Uşak Göz Tıp Merkezi, Uşak Merkez/Uşak, Türkiye
Yayınlanan 20 Mayıs 2017 / 109
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Tıp Merkezi

Özel Uşak Göz Merkezi 5 katlı 10 adet poliklinik için müsait, içerisinde her türlü ameliyatın yapılabileceği 2 adet tam donanımlı ameliyathane ve sosyal ortamlarla modern bir kliniktir.

Kendi binamız eski yerimizin 100 metre ilerisinde olup kolayca ulaşabilen, konfor, sağlık hizmeti ve güvenli hizmet sunmak için yeni binamızda bütün tedbirler alınmıştır. Halkımızın desteği personelimizin uğraşısı ve de yapım ekibimizde görev alan teknik personelle Uşak’mıza güzel ve kalıcı bir tesis kazandırdığımız için mutluyuz..

Kliğinimizde 4 adet Göz Hastalıkları uzmanı bulunmaktadır. Bütün uzmanlarımız 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Muayene ve operasyon ulusal ve uluslararası sertifikalara sahiptir. Polikliniklerimizde güleryüzlü, kaliteli hizmet esas alınmış olup tıbbi anlamda teşhis ve tedavi için en son teknolojik donanıma sahiptir.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
 

Özel Uşak Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uşak Göz Tıp Merkezi, Uşak şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar