Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Profesör Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Otoparkı, Ertuğrulgazi Mahallesi, Yıldırım/Bursa, Türkiye
Yayınlanan 27 Mayıs 2017 / 189
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Oksijen Tedavi Merkezi

Bursa Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi A ve B Bloktan oluşan 2 hizmet binası ile Bursa İline Hizmet vermenin yanında tüm Güney Marmara Bölgesine de hizmet vermektektedir.

Hastalarımıza eğitimli personel ile akciğer hastalıklarında modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet sunmak, çalışanlarımızında ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacındayız.

Sağlık hizmeti sunarken herkese eşit uygulama yapılmasını, insan haklarına saygılı, güzel yüzlü yaklaşım ile hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak misyonumuzdur.

A Blok : Ertuğrulgazi mah. Ülkü sok. No:4

B Blok : Siteler mah. Selçukbey cad. No:129

POLİKLİNİKLER
  • Göğüs Hastalıkları
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği

Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Prof. Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar