Reşadiye Devlet Hastanesi Reşadiye Devlet Hastanesi Acil, Reşadiye/Tokat, Türkiye
Yayınlanan 27 Mayıs 2017 / 189
Kategori : Hastaneler
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Reşadiye Devlet Hastanesi yeni yapılan binasında hizmet veren 50 yataklı bir sağlık kuruluşudur. Merkez ve bağlı köylerle birlikte çevre ilçe ve köylerine de sağlık hizmeti sunmaktadır.

Reşadiye Devlet Hastanesi Uluslararası standartlarda, ileri teknolojiyi kullanarak her türlü müdahalenin yapıldığı, Sosyal ve kültürel seviyedeki İlçeler içerisinde en seçkin sağlık kuruluşu olmak vizyonunu benimsemiş olup, deneyimli ve eğitimli personeliyle sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, eşit güler yüzlü hizmet veren ve sürekli iyileştirmeyi hedef alan bir sağlık kuruluşu olmak misyonuyla sağlık hizmetleri vermeye devam edecektir.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Reşadiye Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Reşadiye Devlet Hastanesi, Tokat ili Reşadiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Reşadiye Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar