Sarıkamış Asker Hastanesi İnönü Mahallesi, Sarıkamış Askeri Hastanesi, Sarıkamış/Kars, Türkiye
Yayınlanan 15 Mayıs 2017 / 238
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Askeri Hastane

Hastanemiz Kars / Sarıkamış ilçesinin güney doğu bölgesinde yer alıp, çarşı merkezine 1.500 metre, Doğu lojmanlarına 600 metre, Batı Lojmanları ve Ordu Evine 1.800 metre mesafededir. Ulaşım yürüyerek veya şahsi araçlar ile sağlanmaktadır.

1972 yılına kadar 300 yataklı olarak hizmet veren hastane, o tarihten itibaren 200 yataklı olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 17 EKİM 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığı emrine girmiş ve 08 Eylül 2008’den itibaren de TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığı emrinde Erzurum Sağlık Hizmetleri Bölge komutanlığına bağlı 50 Yataklı Asker Hastane olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Sarıkamış Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sarıkamış Asker Hastanesi, Kars ili Sarıkamış ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar