Şehit Piyade Teğmen Bekir Öztürk Çok Programlı Anadolu Lisesi Sehit Piyade Tegmen Bekir Ozturk Cok Programli Lisesi, Bünyan/Kayseri, Türkiye
Yayınlanan 27 Mayıs 2017 / 135
Kategori : Lise
Website : Websiteye Git
K.Kodu : 1

VİZYON

Öğrencilerimize iyi bir gelecek sağlamak, bilgi ve saygıyı temel alan, öğrencilerin ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda, yaşama hazırlamak ve iyi bir eğitim almalarını sağlamaktır. Yaşadığımız yüzyılda hedeflerine ulaşan seçkin bir eğitim kurumu olmaktır. BİZ: Öğrenci, veli, okul idaresi, öğretmen ve diğer personel, Öğrenciye başarı kazandırmada, sosyal ve kültürel alanda kimlik kazandırmada, bilgiye ulaşmayı kolaylaştırmada BİR BÜTÜNÜZ. BUNLARI: Sevgi, saygı ve hoşgörülü bir ortamda, Açık, yapıcı, paylaşımcı bir iletişimle, Güvenli, sıcak ve yüreklendirici bir öğrenme ortamıyla, Çağdaş eğitim ve öğretim araçlarını kullanarak, Sevgiye dayalı bir eğitim ve disiplin anlayışıyla GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.

MİSYON

Biz Türk Milli Eğitiminin Genel ve Özel amaçları doğrultusunda; Milli Eğitimin ilkelerine uygun olarak eğitim-öğretimi gerçekleştirmek, gelişen teknolojiyi yakından izlemek, bunları eğitime yansıtmak, ülkemiz iş ve hizmet sektörünün her alanında görev alabilecek öğrenciler yetiştirmek ve bu yolla nitelikli iş gücü gereksinimini karşılamak için varız.

Şehit Piyade Teğmen Bekir Öztürk Çok Programlı Anadolu Lisesi
Kategori : Lise
Website : Websiteye Git
K.Kodu : 1
Özellikler
Liseler3

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar