Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kooperatif Mahallesi, Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Siirt Merkez/Siirt, Türkiye
Yayınlanan 28 Mayıs 2017 / 147

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında modern donanımı ve son teknolojik aletlerle Siirtlilere hizmet vermektedir. Hastanemiz, hafta içi gece 12 ye kadar, hafta sonu ise 10:00-18:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Günlük ortalama 350-400 hastanın muayene olduğunu ve aylık 6500-7000 hasta kapasiteli, 44 diş hekiminin çalışabileceği merkezde 20 ünite standart kapasite ile hizmet verilmektedir.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Siirt şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siirt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar