Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Moğultay Mahallesi, Tunceli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Tunceli Merkez/Tunceli, Türkiye
Yayınlanan 21 Mayıs 2017 / 188

Hastanemiz çalışma saatleri hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasındadır. Acil servisimizde 7 gün 24 saat nöbet şeklinde hizmet verilmektedir. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için çocuk polikliniğinimiz açılmış bulunmaktadır. Kurumumuzda çocuk dişleri ile ilgili her türlü hizmet sağlanmaktadır.

Hastanemize gelmeden önce, Hekiminizi seçin bölümünden hekimlerimizi görebilir, online randevu veya telefonla randevu alıp, iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Tunceli şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar