Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu İzmir, Kazımdirik Mahallesi, Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu, Bornova, Türkiye
Yayınlanan 28 Nisan 2017 / 166
Faks : 0
Website : Websiteye Git
O.Türü : Ortaokul
K.Kodu : 0

VİZYON : İstiyoruz ki, Okulumuzda veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuza herkes daima güler yüzlü, adaletli olsun. Okulumuz herkes tarafından öncelikle tercih edilen okul olsun. Herkes çevreye karşı okusun. Doğruları yaptıklarında alacakları tepkiden korkmasınlar, gerekenleri yerine getirmekten sakınmasınlar. Her çalışma açık, şeffaf, eleştirmeye ve yenilikler açık olsun. Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

MİSYON : Okulumuz Yahya Kemal BEYATLI Ortaokulu T.C. Devletinin Anayasa ve yasalarına, bağlı olarak düzenlenmiş tüm Yönetmelik Yönerge Genelge vb. esaslara uygun olarak hareket eden, Atatürk İlke ve İnkılaplarına ve 1739 sayılı yasa ile belirtilen “MEB Genel amaçları ve Temel ilkelerine” bağlı olarak çalışan, Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş, demokratik lider özelliklerine sahip okuluna bağlılık duygusu gelişmiş laik, 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmış, yetenekli, bilgili, araştıran, sorgulayan, ayakları üzerinde duran, kendine güvenen bireyler yetiştiren MEB´e bağlı bir devlet okuludur.

BAŞARILAR : Okulumuz 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılında SBS sonuçlarına göre Bornova birincisi, İzmir onikincisi olmuştur.

 

Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
Faks : 0
Website : Websiteye Git
O.Türü : Ortaokul
K.Kodu : 0
Özellikler
liseler2

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar