Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Büyükbakkalköy Mahallesi, Yeditepe Üniversitesi, Maltepe/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 29 Mayıs 2017 / 201
Kategori : Üniversite
Telefon 2 : Tel
Website : Websiteye Git

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Mesajı     

 

      Dünya önce tarım, sonra sanayi toplumu olma aşamalarından geçmiş, günümüzde bilgi toplumu aşamasını yaşamaktadır. Artık, bilgi güçtür ve teknolojinin gelişimine paralel olarak, büyük hızla değişmektedir. Bilginin hızı ve değişimin profesyonel hayata aynı hızla yansıtılabilmesi, ulusal ve uluslararası düzeydeki kitlelere ulaştırılması son derece önemlidir. Bu amaçlara ulaşabilme iddiası ile21 yıl önce (1996) kurulan Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Türkiye’deki lisansüstü eğitim veren vakıf üniversiteleri arasında en büyük ve en deneyimli kurumdur.

     Disiplinler arası iş birliğine uygun, çok yönlü ders ve uygulamalardan yararlanılarak oluşturulan ders programlarıyla, uluslararası standartlarda, alanında uzman öğretim üyeleri ve sektörden davet edilen profesyonellerle, özgür düşünce ortamında, üniversitemizin geniş olanaklarıyla siz aday öğrencileri lisansüstü eğitim yapmaya davet ediyoruz. 

Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü
Kategori : Üniversite
Telefon 2 : Tel
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar