Yenice Devlet Hastanesi İsmetpaşa Mahallesi, Yenice Devlet Hastanesi, Yenice/Karabük, Türkiye
Yayınlanan 14 Mayıs 2017 / 139
Kategori : Hastaneler
Konum : Yenice
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

3600m2 kapalı alana sahip olan, 25000m2 arazi üzerine kurulan Yenice Devlet Hastanesi 04-10-2000 tarihinde 50 yataklı hastane olarak Çanakkale ilinin şirin ilçesi Yenice de hizmete açılmıştır.

Hastanenin resmi açılışı 17/11/2001 tarihinde yapılmıştır. Şehir merkezine uzaklığı 1, 5 km olup, şehir nüfusu merkez: 7000, toplam nüfusu 37000 dir.

Hastanemiz modern fiziksel görünüm ve hijyenik şartlara uygun binasında, hasta haklarını gözeten, uygun teşhis ve tedavi imkanları ile hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi

Yenice Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yenice Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Yenice ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar