Çağdaş Apart Erkek Öğrenci Yurdu

Kastamonu, Çağdaş Erkek Apart Pansiyonları, Kastamonu Merkez, Türkiye
Yayınlanan 7 Ağustos 2017 / 546 Yönetici tarafından doğrulanmış ilan.


Çağdaş Erkek Apart Pansiyonları, 2007 yılından bu yana aldığı tecrübe ve birinci sınıf işletmesiyle olduğu kadar referanslarıyla da markalaşmış, misafirlerimize evlerinin konforunu ve sıcaklığını sunmayı amaçlayan, tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiş bir kurumdur.

VİZYONUMUZ

     
   Çağdaş Erkek Apart Pansiyonları, güler yüzlü hizmet ve seviyeli ilgi ile sizlere eksiksiz imkânlar sunmayı hedefliyor. Memnuniyetimiz, evinizdeki rahatlığı ve huzuru yaşatacak olmamızdır. Yüzünüzdeki güven ve gülümseme bizlerin mutluluğu olacaktır.

             Çağdaş Erkek Apart Pansiyonları eğitimciler tarafından kurulan ve işletilen, bir aile işletmesidir. Saygılarımızla

                             HİZMETLERİMİZ

GÜVENLİK

         
    Öğrencilerimizin güvenli ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmeleri için apartlarımız da güvenlik görevlimiz mevcuttur. 24 saat güvenlik kamerası ile izlenilmekte ve giriş çıkışlar sürekli olarak kontrol edilmektedir. Alarm, yangın, aydınlatma sistemleri ile donatılmış odalarımızda öğrencilerimizin güvenliği tam olarak sağlanmıştır. apartlarımızda yangın yönetmeliklerine uygun olarak yangın merdivenleri,paratonerler ve diğer yangın alarm ve teçhizatları bulunmaktadır. 


YEMEK

         
   Apartlarımız da sabah ve akşam olmak üzere 2 öğün yemek verilmektedir. Yemek listelerimiz, yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Yemeklerimiz kadrolu, bu konuda usta ve ehliyetli aşçılarımız tarafından hijyenik şartlarda yurt mutfağında hazırlanmaktadır. Aşçılarımızın sağlık durumları 3 ayda bir yaptırılan testlerle takip edilmekte, personel temizliğine son derece önem verilmektedir. Hijyen temizliğine önem gösterilen mutfak ve mutfak malzemeleri yurt yönetimi tarafından sürekli olarak kontrol edilmektedir. Gıda maddeleri günlük ve en uzun haftalık olarak satın alınmakta ve uygun depolarda saklanmaktadır. Yemekler günlük olarak mevcuda göre pişirilip bir sonraki güne bırakılmamaktadır. Sağlık denetimleri sebebiyle her yemekten numune alınmakta ve 72 saat buzdolabında bekletilmektedir.

 

ÇAMAŞIR

          
   Apartlarımızda çamaşır odası mevcut olup her öğrencimizin çamaşırı ayrı olarak yıkanmaktadır.


ORTAK YAŞAM ALANI


   Apartlarımızın ortak yaşam alanında televizyon izleyip, günlük ve aylık yayınları takip edebileceğiniz kitap okuyabileceğiniz, masa tenisi, satranç vb. etkinliklerde bulunabileceğiniz modern olarak dizayn edilmiş bir televizyon salonu bulunmaktadır.


İNTERNET


   7/24 kesintisiz yararlanabileceğiniz wireless hizmetinizdedir.


TEMİZLİK


   Apartlarımızda kullanılan temizlik malzemelerinin tamamı insan sağlığına, hijyen standartlarına uyumlu ve kaliteli ürünlerden seçilmektedir.


NEDEN ÇAĞDAŞ APART ?

-Kaliteden ödün vermeksizin fiyatlarımızla her bütçeye hizmet anlayışı,
-Üniversiteye yakın konumumuz,
-Her bütçeye uygun odalarımız,
-Stüdyo dairelerimizde 1 ve 2 kişilik odalarımız,
-7/24 güvenlik görevlisi hizmeti ve kamera takip sistemi,
-Günlük ve aylık yayınlar, yurt idaresi tarafından hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler (moral geceleri, sinema geceleri, döner partisi vb )
-Spor aktiviteleri ve hafta sonu aktiviteleri, masa tenisi ve satranç aktiviteleri,
-106 ekran LCD TV’li yemek salonu ve dinlenme salonu,
-Yemekhane ve dinlenme salonunda su sebilleri
-Bavul-valiz emanet deposu,
-Günlük oda ve kat temizliği,
-İhtiyaca cevap verebilecek yeterlilikte çamaşırhane,
-Çeşit bakımından zengin kahvaltı ve akşam yemeği,
-Özel gün ve gecelerde sadece öğrencilerimiz için düzenlediğimiz eğlence programlarımızın yanında, eğitici konferans ve seminerler,
-Geniş bahçemizde, kitap okurken dinlenebileceğiniz sessiz ve sakin ortam

                            ODALAR :
1 ve 2 kişilik, aydınlık ve ferah odalarımız özel ısı ve ses yalıtımıyla döşenmiştir.
-Led ekran TV, buzdolabı, her öğrenciye ahşap gardrop ve komidin, bazalı ve soft ortopedik yataklar, kablosuz internet bağlantısı (wireless), sessiz ve rahat çalışma ortamı, 24 saat sıcak su, bütün odalarımızda çalışma masası ve kitaplık, her odamızda halı mevcuttur.
-Her odada, modern dizayn edilmiş banyo ve WC bulunur.

Çağdağ Apart, Erkek Öğrenci Yurdu olarak, kaliteden ödün vermeksizin her bütçeye uygun hizmet anlayışı, üniversiteye yakın lokasyonu, 7/24 güvenlik görevlisi hizmeti ve kamera takip sitemi ile öğrencilerimize uygun, ev konforunda konaklama hizmeti sağlamaktayız. Kastamonu erkek öğrenci yurdu Çağdaş Apart, yurt idaresi tarafından hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler, spor aktiviteleri, hafta sonu aktiviteleri, masa tenisi ve satranç aktiviteleri, 106 ekran LCD TV’li yemek salonu, dinlenme salonu, günlük oda ve kat temizliği, ihtiyaca cevap verebilecek yeterlilikte çamaşırhane, zengin çeşit kahvaltı-akşam yemeği ve geniş bahçesi ile siz değerli öğrencilerimize evinizdeki  rahatlığı sunmaktadır. Kastamonu özel erkek öğrenci yurdu Çağdaş Apart olarak özel gün ve gecelerde düzenlemiş olduğumuz eğlence programlarımız, eğitici konferans ve seminerlerimiz ile daha verimli bir eğitim öğretim yılı geçirmeniz için çalışıyor ve Kastamonu özel yurt, Kastamonu özel apart, Kastamonu özel erkek öğrenci yurdu gibi ihtiyaç, arayış ve talebi olan öğrencilerimize en kaliteli ve güvenli konaklama hizmetini sağlıyoruz. Kastamonu özel erkek öğrenci yurdu Çağdaş Apart, siz değerli öğrencilerimizin Kastamonu’daki evi, her odada özel çalışma masası, kablosuz internet, kitaplık ve sessiz çalışma ortamı ile rahatın,kaliteli ve konforlu konaklamanın teminatıdır.

Özellikler

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar