Çameli Devlet Hastanesi Çameli Devlet Hastanesi, Çameli/Denizli, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 181
Kategori : Hastaneler
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Hastanemiz 01.01.1998 yılında hizmetinize girmiştir ve hala hizmetinizdedir. Hastanemiz 25 yataklı olup aynı anda sizin gibi sevgili halkımıza hizmet vermek amaçlı elimizden gelen herşeyi yapmaktayız. Hastanemiz açık otopark araç kapasitesi 15 araçlıktır. Bir vakaya yetişebilmek için 1 adet hasta nakil ambulansı 1 adet evde bakım ambulansı ve hastane bünyesindeki 112 acil istasyonuyla 1 adet paletli arazi ambulansı 1 adet 112 acil ambulansıyla hizmet vermektedir. Evde bakıma muhtaç olan hastalarımızı ise evde bakım hizmetleri servisi sayesinde halkımızın evine gidip hizmet vermekteyiz.

Çameli Devlet Hastanesi çalışanları olarak doktoru, hemşiresi, teknisyeni ve personeliyle insana hizmetin önemine inanıyor ve eksik personel sayımızla insanüstü bir gayretle sağlık hizmeti veriyoruz.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çameli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çameli Devlet Hastanesi, Denizli ili Çameli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Çameli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar