Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi Denizli, Sırakapılar Mahallesi, Denizli Vizyon Göz Merkezi, Merkezefendi, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 130
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Göz Hastalıkları Merkezi

Denizli’de göz üzerine uzmanlaşmış ilk göz merkezi olma özelliğini taşıyan Vizyon Göz Merkezi: 6 katlı modern binası, son teknolojik cihazları, uzman hekimleri ve konusunda deneyimli, güleryüzlü personeli ile halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Modern tıbbın yeniliklerini yakından takip ederek, hastalarımıza en iyi hizmeti vermeyi ve hasta memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Göz rahatsızlıklarınız Vizyon Göz Merkezinde dikkatle incelenerek uygun teşhis ve tedavi yöntemi uygulanmaktadır.

Hizmet kalitemiz ve teknolojik donanımlarımızla siz değerli hastalarımızı konuklarımız kabul edip, rahatlığınızı sağlamak amacı ile her türlü konforu hizmetinize sunuyoruz.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar