Edremit Asker Hastanesi Turhanbey Mahallesi, Edremit/Balıkesir, Türkiye
Yayınlanan 29 Mayıs 2017 / 163
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Askeri Hastane

Edremit Asker Hastanesi 1911 yılında şehir merkezinde bulunan eski lojmanlarda 30 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur. 1957 yılında yatak kapasitesi 100’e, 1961 yılında 200’e çıkartılmıştır. 2 Mayıs 1967 tarihinde bulunduğumuz binaya taşınmıştır. 2007 yılında yatak sayısı 30’a düşürülmüştür. 8 Eylül 2008 tarihinden itibaren İzmir Sağ.Hiz.Blg.K.lığı, 20 Aralık 2013 tarihinden itibaren de İstanbul Sağ.Hiz.Blg.K.lığı teşkilat ve kuruluş yapısına girmiştir. Edremit Asker Hastanesi profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

 

Edremit Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Edremit Asker Hastanesi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar