İzmir Demokrasi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Üçkuyular Mahallesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, Gürsel Aksel Bulvarı, İzmir, Türkiye
Yayınlanan 21 Temmuz 2017 / 141

Sevgili Öğrencilerimiz,

 

Uzun ve yorucu bir öğrenim süreci sonunda, geleceğinizi şekillendirmek adına hayatınızın en önemli kararlarından birini verecek olduğunuzun farkındayız. Öncelikle, size ve bu yolculukta en büyük destekçiniz olan ailelerinizi ve öğretmenlerinizi tebrik eder, geleceğinizle ilgili vereceğiniz kararın şimdiden hayırlı olmasını dileriz.

 
2016 yılında Ege’nin incisi İzmir İlimizde kurulan Üniversitemiz, dört fakültesiyle birlikte eğitime başlayacaktır. Üniversitemiz, Ülkemizin ve güzel İzmir’imizin en genç ve dinamik üniversitelerinden biridir. Üniversitemizin ilk öğrencileri olacak siz değerli öğrencilerimize en iyi eğitimi verebilmek adına tüm akademik ve idari personelimizle birlikte 2017-2018 akademik yılına özveriyle hazırlık yapmış olup sizi bekliyoruz.

 

Sevgili öğrenciler, İzmir Demokrasi Üniversitesi’ne ilk geldiğinizde aslında ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı görecek ve zamanla daha iyi kanaat getireceksiniz. Bununla birlikte, yetkin bir öğretim kadrosunun bir aile ortamıyla sizi beklediğini de unutmayın. Aramıza katıldığınızda sizi sosyal aktiviteler ve öğrenci kulüplerinin etkinlikleri konusunda destekleyecek bir Üniversite bulacaksınız. Memnuniyetiniz bizim de memnuniyetimiz olacaktır. Bu bağlamda güncel teknoloji ile birlikte size en iyi eğitimi vererek aktif ve güzel bir öğrencilik dönemi geçirmeniz hususunda tüm personelimizle en büyük destekçiniz olacağız.

 

Hedefimiz, Ülkemize ve insanlığa faydalı, yenilikçi, teknolojiyi yakından takip eden ve geliştiren, vizyon sahibi öğrenciler yetiştirmektedir. İleride mezun olacak öğrencilerimiz için de disiplin içi ve disiplinlerarası lisansüstü eğitim verecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Lisans diploması alarak mesleğini yapmaya hak kazanacak olan tüm öğrencilerimizin İzmir Demokrasi Üniversitesi’nin bir parçası olduğu için kıvanç duymalarını arzu ediyoruz.

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi’nin yeni bireyleri olacak siz değerli öğrencilerimizin başarılı bir eğitim-öğretim dönemi geçirmelerini temenni ediyoruz. Birlikte yürüyeceğimiz bu eğitim yolculuğunda aynı çatı altında bulunacak olmanın mutluluğunu yaşadığımızı belirterek, hepinize sevgilerimizi sunuyor, sizi özlemle bekliyoruz.

 

 

Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER

İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü

Özellikler
Üniversiteler

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar