Korgan Devlet Hastanesi

Tepe Mahallesi, KORGAN DEVLET HASTANESİ, Korgan/Ordu, Türkiye
Yayınlanan 13 Haziran 2017 / 175
Kategori : Hastaneler
Konum : Tepe Mahallesi
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Hastane ve hastaneye ait lojmanın yapılması için 3200m2 arsa dernek tarafından temin edilmiş ve bodrum katla birlikte 4 katlı 30 yatak kapasiteli hastane inşaatının yapımına 1990 yılında başlanmıştır. 1998 yılında hastane yapımı tamamlanmıştır. 2004 yılında hastane kimliği kazandırılmıştır. Sağlık tesisinde 40 araçlık otopark bulunmaktadır. 50 hasta odası bulunmaktadır.

Sağlık tesisinde; Acil, Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Algoloji, Diş ve Diş Protez poliklinikleriyle hizmet verilmektedir.

Korgan Devlet Hastanesi olarak hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacındayız. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarını saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan memnuniyetini maksimum arttırmak misyonumuzdur.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 

Korgan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Korgan Devlet Hastanesi, Ordu ili Korgan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Korgan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar