Korkut İlçe Hastanesi Bahçelievler Mahallesi, Korkut İlçe Devlet Hastanesi, Muş Korkut Yolu, Korkut/Muş, Türkiye
Yayınlanan 28 Mayıs 2017 / 138
Kategori : Hastaneler
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Hastane : Devlet Hastanesi

Korkut Entegre İlçe hastanesi 2008 yılında inşa edilmiş olup 01/08/2008 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Korkut Entegre İlçe hastanesi 2 katlı olup; il merkezine uzaklığı 28 km dir. Toplam arsa miktarı 11500 m², toplam kapalı alan 3260 m² dir. Yatak başına düşen toplam kapalı alan ise 130 m² dir.

Hastanemiz 25 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanemizde 12 odalı yataklı sevis, 5 odalı acil sevis, 3 adet poliklinik ve 1. basamak koruyucu sağlık hizmetlerinin yürütüldüğü birim mevcuttur. Acil servisimiz 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca gündüz tam gün poliklinik hizmeti veren 2 adet Aile Hekimliği polikliniği bulunmaktadır.

POLİKLİNİKLER
  • Aile Hekimliği
  • Algoloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Korkut İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Korkut İlçe Hastanesi, Muş ili Korkut ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Korkut İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar