Özel Beymer Tıp Merkezi Muratdede Mahallesi, beymer tip merkezi, Merkezefendi/Denizli, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 160
Telefon 2 : Tel
Gsm : 0 554 86513 83
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Tıp Merkezi

2008 yılında Özel Beymer Nöroloji Dal Merkezi olarak başlayıp, sonra 2012 de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünün eklenmesi ile Özel Beymer Nöroloji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olduk. 2013 te Dahiliye ve Dermatoloji bölümleri ilavesi ile Özel Beymer Tıp Merkezi olarak eski yerimizde hizmet verdik.

26.01.215 yılında kendi yerimizde Sağlık Bakanlığı tüm kurallarına uygun rusatlı modern 3020 m2 kapalı alanı olan yedi katlı merkezimizi bitirdik ve bu tarihte yerimiz taşındık.

Merkezimiz Nöroloji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye, Kulak burun boğaz, Ağrı Anestezi-Akupunktur, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikolojik Danışmalık, Dermatoji kadroları temin edip A tipi tıp merkezi ruhsatı alınıp butik gün hastanesi konseptinde hizmet vermek amacı ile kuruldu.

Merkezimizin en küçüğü 16 m2 genişliğinde boyutlarında doktor muayene odaları, hastaların gecede yatmasına olanak veren tek kişilik özel oda yapısında gözlem odaları, tam donanımlı acil servisi, sağlık bakanlığınca onaylanmış modern havalandırma-hijene uygun gerekli bölümleri olan tam donanımı 30m2 genişliğinde iki adet ameliyathane salonu olan ameliyathanesi, Bakanlıkça onaylana Uyku Laboratuvarı, modern cihazları ve odaları olan Fizik Tedavi Rehabilitasyon salonları, Fizik Tedavi Hidroterapi Havuzu, Konferans Salonu, Yemekhanesi, Biyokimya Laboratuvarı, Röntgen (radyoloji) Birimi, Ağrı-Akupunktur Salonu, Psikolog tarafından takip edilen Psikiyatrik Testlerlerin yapıldığı birim, Nörologlar tarafınca yönetilen Elektrofizyoloji Laboratuvarı (EMG ve EEG testleri yapılmakta), Muhasebe- Faturalama özel Anlaşmalı Kurumlar-Sigortalar birimleri bulunmaktadır.

Halen hizmet vermekte olup en kısa sürede Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, Dermatoloji-Dermokozmetik ilave bölümlerinide katkılarınızla hizmete sokmak için çalışmaktayız.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel Beymer Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Beymer Tıp Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar