Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan Mareşal Çakmak Mahallesi, Dünyagöz Hastanesi - Sincan, 7. Sokak, Sincan Osb/Sincan/Ankara, Türkiye
Yayınlanan 4 Haziran 2017 / 121
Tel : 4444469
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Göz Hastalıkları Merkezi

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Ankara’daki ikinci adresi Dünyagöz Sincan, 2015 yılının Haziran ayında hizmete açıldı.

Her türlü teknolojik altyapının düşünüldüğü modern binasında hizmet veren Dünyagöz Sincan, binlerce vaka deneyimi bulunan tecrübeli medikal kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü personeli ve her türlü konforun düşünüldüğü gözlem odalarıyla hastalarına 5 yıldızlı otel konforu sunan Dünyagöz Sincan, Ankaralıların göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlarına çözüm getirmeyi hedefliyor.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Göz Hastalıkları
 

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan, Ankara ili Sincan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar