Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Kadı Burhanettin Mahallesi, Kadı Burhanettin İöo, 54-Lojmanlar Sokak, Sivas Merkez/Sivas, Türkiye
Yayınlanan 28 Mayıs 2017 / 124
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi 2006 yılında Diaverum’un tarafından açılmıştır ve 20 diyaliz ünitesi bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm üniteler TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Ücretsiz ulaşım ve yemek hizmeti sunulmaktadır.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Hemodiyaliz

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi, Sivas şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar