Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi Büyükdere Mahallesi, Rts Yaşam Diyaliz Merkezi, Hilaller Sokak, Odunpazarı/Eskişehir, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 114
Gsm : +90 (533) 773 70 34
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Diyaliz Merkezi

RTS Yaşam Diyaliz Merkezi 1998 yılında kuruldu. 2002 yılında RTS bünyesine katıldı. Sorumlu Uzman Hekim yönetiminde toplam 32 çalışanı ile haftada 6 gün iki seans Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin tam karşısındadır. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Bozöyük, İnönü, Seyitgazi, Kırka bölgelerine de hasta servisimiz mevcuttur. Yürüme zorluğu yaşayan, sedye ile oturarak taşınması gereken hastalarımız için de ayrıca hizmetimiz mevcuttur.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar