Özel Silopi Tıp Merkezi Dicle Mahallesi, Silopi/Şırnak, Türkiye
Yayınlanan 21 Mayıs 2017 / 158
Konum : Dicle Mahallesi
Sağlık Merkezi : Tıp Merkezi

Özel Silopi tıp merkezi olarak, Silopi halkına sağlık hizmeti vermek buna öncülük etmekten gurur ve büyük mutluluk duymakla beraber sağlık mezunu genç arkadaşlarımıza iş olanağı sağlamanın mutluluğununu yaşamaktayız. Halkımız için; kaliteli sağlık hizmeti sunma anlayışımızdan ödün vermeden sizin ve ailenizin yanınızdayız.

Silopi Tıp Merkezi, alanında en güvenilir olmak için, ileri teknoloji ve bilgi olanaklarını sürekli takip eden, hastaları tarafından tercih edilen; Kurumsal sağlık kuruluşu anlayışı ile özel Silopi Tıp Merkezi birinci sağlık kuruluşu olma yolunda yarınlarına yatırım yapmayı hedefliyor.

Misyon ve vizyonumuz çerçevesinde; çağdaş, uluslar arası standartlar doğrultusunda oluşturduğumuz işletim ve yönetim sistemimiz, hasta memnuniyetine odaklı kalite anlayışımız ve bilimselliğimizle kurumsal kimliğimizi günden güne yüceltmekteyiz. Alanında uzman doktorlarımız, seçkin hemşire ve ebelerimiz, güler yüzlü personellerimizle, ekip çalışmasına önem veren, çalışanlarını sürekli eğitim ve kişisel gelişimlerini teşvik eden yönetim yaklaşımımız ve yenilikçi bir kültürümüz halkımızın memnuniyeti ile bütünleşmektedir. Her zaman daha iyisi olma inancı ile kendimizi devamlı ölçecek ve iyileştireceğiz.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Silopi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Silopi Tıp Merkezi, Şırnak ili Silopi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

 

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
Değerlendir / Oyla
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar