Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kardeşler Mahallesi, Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Bağdat Caddesi, Sivas, Türkiye
Yayınlanan 28 Mayıs 2017 / 129

Sağlık Bakanlığının 02/11/2007 tarih 9857 sayılı olurları ile, 40 Standart Ünit kapasiteli Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin kuruluşuna izin verilmiştir. Merkezimiz; 20 Mayıs 2008 tarihinde 25 Diş Hekimi, 5 Hemşire, 9 idari personel ve 15 ünitle hizmet vermeye başlamıştır. 22/10/2012 tarihinde 50 ünitlik yeni hizmet binasına taşınmıştır. Kaliteli sağlık hizmeti sunulması anlayışıyla, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, kalite hedefi çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.

POLİKLİNİKLER
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sivas şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar