Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Perakende Mahallesi, Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Gaziosmanpaşa Bulvarı, Tokat, Türkiye
Yayınlanan 27 Mayıs 2017 / 123
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : Psikiyatri Merkezi

Tokat Toplum Ruh Sağlımı Merkezi’nde bölgede yaşayan ağır ruhsal bozukluğu olan hastaların tedavisi sağlanmakta ve hastaların rehabilitasyon programlarına katılması sağlanarak; toplumsal ve mesleki işlevselliklerini arttırmak hedeflenmektedir.

Sağlık Bakanlığı Toplum Temelli Ruh Sağlığı hizmetleri politikası kapsamında; Toki mevkiinde sağlık ocağı tahsisli bir bina il sağlık müdürlüğünden devralınarak, toplum ruh sağlığı merkezi kurulmuş ve 10.02.2014 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

POLİKLİNİKLER
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Psikiyatri

Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Tokat şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar