Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kemalöz Mahallesi, Uşak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkez, Uşak Merkez/Uşak, Türkiye
Yayınlanan 20 Mayıs 2017 / 148

25 Şubat 2008 tarihinde Uşak Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren diş polikliniği ayrılarak İl Sağlık Müdürlüğüne devredilen Sağlık Tesisinde 8 ünit ile “Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” olarak hizmete açılmıştır.

Müstakil bir merkez olarak hizmet vermeye başlamakla, halkımıza daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı sağlamıştır. Yalnızca Ortodontik vakalar ve kemik retansiyonlu gömülü diş ameliyatları ile bazı çok özel tedavi gerektiren durumlar hariç her türlü protetik cerrahi ve tedavi işlemlerine cevap verecek durumdayız.

Merkezimiz ünit sayısı 30 ünite çıkartılmıştır. Karahallı (1 Ünit) ve Ulubey (2 Ünit) ilçe hastanelerindeki diş poliklinikleri 1 Kasım 2011 tarihli Sağlık Bakanlığı Genelgesine istinaden Merkezimize bağlı diş polikliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz; zaman zaman değişiklik olmakla beraber Sağlık Hizmetleri Personeli olarak, 117 kişi ile hizmet vermektedir.

POLİKLİNİKLER
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Uşak şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar