Zübeyde Hanım FTR Merkezi Hoşnudiye Mahallesi, Eskişehir Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Porsuk Bulvarı, Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 177
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Sağlık Merkezi : FTR Merkezi

Eskişehir Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, tecrübeli, konusunda uzman ve güler yüzlü kadrosuyla ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Merkezimizde fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler, tıbbi sekreter ve tecrübeli hemşirelerden oluşmakta olup, bel, boyun, omuz, diz gibi ayaktan tedavilerin yanı sıra, 46 yatak kapasiteyle 24 saat yatarak bakım ünitesi hizmeti sunulmaktadır.

 

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar