Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Görükle Mahallesi, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Bursa, Türkiye
Yayınlanan 27 Mayıs 2017 / 182
Kategori : Hastaneler
Website : Websiteye Git
Hastane : Üniversite Hastanesi

Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Uludağ Üniversitesi bünyesinde Haziran 1990’da Görükle Kampüsünde kurulmuştur.

Fiili 880 yatak kapasiteli bir araştırma hastanesi olan Merkezimiz, 789 Akademik, 113 İdari ve 600 Sağlık Personeli olmak üzere 1519 personel ile hizmet vermektedir.

UÜ-SUAM tam teşekküllü bir hastane olup her türlü hastanın tanı ve tedavisini yapabilen insan kaynaklarına, modern makine ve teçhizata sahiptir. Modern klinik ve poliklinik olanakları ile günde ortalama 3000 – 3500 hastaya poliklinik hizmeti vermekte olan Merkezimizde bunlara ek olarak “canlı veya kadavradan” böbrek nakli de yapılmaktadır.

 

Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar