Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Develik Mahallesi, Yozgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Yozgat Merkez/Yozgat, Türkiye
Yayınlanan 27 Mayıs 2017 / 150

Merkezimiz Sağlık Bakanlığının tüm Türkiye’de Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinin daha sağlıklı, etkin ve kaliteli verilmesi politikalarının bir sonucu olarak atıl vaziyette olan eskiden yıllarca İl Sağlık Müdürlüğü olarak kullanılan binanın tadilat görerek iyileştirilmesi sonucu 07-02-2005 yılında fiilen açılmış ve değerli halkımızın hizmetine girmiştir.

Merkezimiz 3080 m2 kapalı alan sahip olup bodrum kat, zemin kat, 1, 2, 3 kattan oluşmaktadır. Merkezimizin bordum katında; Röntgen bölümü, teknisyen odası, depolar kazan daireleri, çay ocağı ve mescit bulanmaktadır.

Zemin katımızda; Güvenlik, Bilgi İşlem, Sterilizasyon Birimi mevcuttur. 1. Katında Hasta hakları birimi, Müracaat, Hasta karşılama, özürlü polikliniği, protez laboratuvarı, doktorlar odası, hemşire ve Sorumluhemşire odası ve 5 poliklinik odası ve acil poliklinik yer almaktadır.

2. katımızda Başhekimlik, İdari ve Mali Müdür Odası ve emzirme odası, Vezne, idari birimler ve 4 poliklinik odası yer almaktadır. 3. katımızda ise yemek hanemiz, kalite birimimiz, toplantı salonumuz ve 5 poliklinik odası yer almaktadır.

Açılıştan bu zamana kadar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ileri teknolojiyle donatılmaya çalışılmış olup 1 adet Panoromik Röntgen cihazı alınmış, 7 olan Ünit sayısı 21’e çıkarılmıştır. Ayrıca yemekhanemiz standartlara uygun hale getirilmiştir.

POLİKLİNİKLER
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yozgat şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Özellikler
Hastaneler
Yorumlar
Henüz yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu yapmak ister misiniz?
İnceleme bırak
Hizmet: Fiyat: Kalite: Diğerleri:

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar