Fatih İlkokulu Merkez Mahallesi, Fatih İlkokulu, Bozkurt/Kastamonu, Türkiye
Yayınlanan 24 Mayıs 2017 / 158
Website : Websiteye Git
O.Türü : İlkokul
K.Kodu : 723849

VİZYON

Çağdaş bir ilkokul kurumu olarak nitelikli insan yetiştiren , akademik, spor ve sanat dalarında ilklerin adresi olan örnek bir kurum olmak.

MİSYON

Biz Eğitimciyiz… Biz Gönüllüyüz… Biz; Ülkemizdeki ve dünyadaki yeni eğitim yaklaşımlarını uygularken, değişim ihtiyacı ile geçmiş değerleri arasında dengeyi kuran, azimli, coşkulu ve başarıya inanan bir kadroyla, çağdaş eğitim olanaklarını kullanarak, öğrencilerin kendilerini gerçekleştirebilecekleri sevgi ve huzur dolu bir ortamda, onların kişisel özelliklerini dikkate alarak, milli ve manevi değerleri özümseyen, demokratik düşünce ve davranışı prensip haline getirmiş, karakter sahibi, sorgulayan, araştıran, geliştiren, kendisine ve toplumuna faydalı bireyler yetiştirmek için varız….. Biz kendimize ve birbirimize güveniyoruz. İnanıyoruz ki bu birliktelikle atacağımız her adım başarıyı kaçınılmaz kılacaktır.

BAŞARILAR

BU BENİM ESERİM 2012 TÜRKİYE 1.LİĞİ BU BENİM ESERİM 2012 TÜRKİYE 2.LİĞİ MASA TENİSİ YILDIZ ERKEKLER KASTAMONU 2012 İL 1.LİĞİ MASA TENİSİ YILDIZ KIZLAR KASTAMONU 2012 İL 3.LÜĞÜ MASA TENİSİ KÜÇÜK ERKEKLER KASTAMONU 2012 İL 2.LİĞİ MASA TENİSİ YILDIZ ERKEKLER KASTAMONU 2011 İL 2.LİĞİ MASA TENİSİ KÜÇÜK ERKEKLER KASTAMONU 2011 İL 3.LÜĞÜ

Fatih İlkokulu
Website : Websiteye Git
O.Türü : İlkokul
K.Kodu : 723849
Özellikler
Kastamonu Liseler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar