MEF Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Huzur Mahallesi, MEF Üniversitesi, Maslak Ayazağa Caddesi, Sarıyer/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 27 Mayıs 2017 / 103
Kategori : Üniversite
Konum : Huzur Mahallesi
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git

VİZYON

Programlarımızda, mezunlarımızın gerek özel sektör, gerek kamu, gerekse sivil toplum kuruluşlarında aranılan ve fark yaratan çalışanlar olabilmesi için sadece içeriğe değil 21. yüzyılın gerektirdiği yetkinliklere de önem vermekteyiz.  Kaliteyi ön planda tutan ve eğitime önem veren bir araştırma üniversitesinin parçası olarak tüm programlarımızda hedefimiz Türkiye’de ilk 10, dünyada ise ilk 500 program arasına girmektir.

MİSYON

MEF Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nin misyonu, odaklandığı alanlarda araştırma yaparak bilgi üretmek ve üretilen bilgiyi toplumla paylaşıp uygulamaya sokmaktır. Amacımız işletme, iktisat, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler ile psikoloji alanlarında öğrencilerimizin hayatlarını değiştiren eğitim programlarımız aracılığıyla gelecek yüzyılın liderlerini yetiştirmek, ve gelecek yüzyılın kurumlarının oluşturulmasına katkılarda bulunarak toplumun refah düzeyini yükseltmektir.

MEF Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Kategori : Üniversite
Konum : Huzur Mahallesi
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar